Ціни на укладання бруківки

Укладання бруківки під ключВартість складається з декількох складових, і залежить від обсягу робіт, схеми укладання, виду підстави під покриттям, стану території, віддаленості ділянки, проведення додаткових робіт, наприклад, демонтажу плитки і т. д. Пропонуємо ознайомитися з приблизними розцінками на нашому сайті. Точні ціни роботи з укладання доріжок тротуарною плиткою під ключ ви зможете дізнатися після виїзду нашого майстра на об'єкт.

Якщо вам потрібна допомога в розрахунках або хочете уточнити ціну за 1 м², пропонуємо звернутися за консультацією до нашого фахівця телефоном. Повідомте йому передбачуваний обсяг робіт і відразу отримаєте точний кошторис. На розцінки впливають типорозмір каменю, схема укладання і вид основи під покриттям.

Ціни на укладання бруківки 2022 р.
Назва робіт, послугОд. вим.Вартість робіт, грн.

Підготовчі роботи

Розбирання бетонної основи (Н=5-10 см) зі складуванням, без навантаженням3за домовленістю
Розбирання асфальтового покриття вручну (зі складуванням, без навантаження)м3за домовленістю
Земляні роботи вручнум3300,00
Розбирання бордюра (з очищенням, складуванням)мп35,00
Розбирання поребрика (з очищенням, складуванням, без навантаження)мп25,00
Перевезення вантажів в межах об’єкту (поза 30 м)т30,00
Стропальні роботит5,00
Навантаження ґрунту ,будівельного сміття на автотранспортт90,00

Влаштування дорожньої основи

Укладка бруківки ФЕМ товщ. 6 см (з перенесенням по місцю, засипкою швів піском, трамбуванням "Вебером")м2від 150,00
Влаштування основи з цементно-піщаної (цементно-відсівної) суміші Н до 10 см (під плитку)(з перенесенням по місцю, розсипкою, ущільненням "Вебером")м220,00
Влаштування щебеневої основи (1 шар до 10 см) (з  перенесенням по місцю до 30 м, трамбуванням)м230,00
Влаштування основи з піску (відсіву) Н до 15 см (під плитку) (з перенесенням по місцю, розсипкою, ущільненням "Вебером")м215,00
Влаштування щебеневої основи (3 шари до 25 см)(з перенесенням по місцю до 30 м, трамбуванням котком)м250,00
Зарізка бетонних елементівмп50,00
Установка поребрика на бетонній основі (з перенесенням матеріалів, виготовленням бетону на місці, переміщенням бетону)мп80,00
Установка бордюра на бетонній основі (з перенесенням матеріалів, виготовленням бетону на місці, переміщенням бетону)мп90,00
Установка жолобів на бетонній основі (з перенесенням матеріалів, виготовленням бетону на місці, переміщенням бетону)мп110,00
Установка труб водовідведення (з перенесенням по місцю, влаштуванням основи під трубу)мп80,00

Завершальні роботи

Підняття горловин колодязів до проєктної відміткишт300,00

В технології укладання бруківки заведено виділяти основні етапи та послідовності:

 1. Монтаж бордюрів. У цих складових майданчика, вимощеній бруківкою, є різні назви: Садові поребрики, дорожні камені, бордюрні камені ... Але мова завжди йде про елементи необхідні для фіксації бруківки, виведення потрібних ухилів для відводу води, визначення допустимого рівня мощення бруківки. Бордюри встановлюються по розмітці, яку роблять попередньо, за допомогою кілочків і мотузки.
 2. Земляні роботи. На цьому етапі проводять виїмку ґрунту на 15-20 см, при мощенні доріжок і тротуарів, і на 20-25 см, при укладанні під автомобільну стоянку.
 3. Створення «подушки» з щебеню. Щебінь укладають на ґрунт, утрамбовують. При укладанні під транспорт, шар може досягати 10 см, а для садових доріжок, тротуарів і підмосток, буде досить 6-7 см.
 4. Геотекстильні прокладки. Без неї монтаж плитки проходить з технологічними порушеннями. Геотекстиль виконує роль бар'єру для бур'янів і розділяє щебенево-пісочну подушку на шари, що запобігають усадку.
 5. Створення «подушки» з піску. Пісок насипають шаром, ретельно утрамбовувавши. На товщину насипу впливає глибина траншеї. Мощення майданчиків під автомобілі проводять на піщану подушку до 15 см. При підготовці «подушки» під тротуарні доріжки на дачі досить 10 см піску.
 6. Використання сухої суміші. Правила укладання тротуарної плитки (бруківки) вимагають виставлення маячків і засипання піщано-щебеневої «подушки» сухою сумішшю. Щоб прискорити процес ми використовуємо власну суміш виготовлену на нашому заводі.
 7. Монтаж бруківки на підготовлену основу. Готова підкладка дозволяє вибрати разом з Замовником один з варіантів укладання. Укладаючи бетонні елементи, наші фахівці можуть зробити будь-який візерунок. При цьому дотримуються технологічні норми й стандарти. На сайті нашої компанії в каталозі продукції можна побачити фотографії укладання бруківки. Можливе виконання робіт за авторською схемою і кресленням.
 8. Засипка швів після укладання. На завершальному етапі укладання бруківки проходить затирання швів між укладеними цеглинками. Затирання роблять сухою сумішшю або піском. Для сірих відтінків підійде суха суміш, для затирання швів між кольоровою плиткою використовують пісок.

Терміни укладання бруківки

Підготовка підстави зазвичай починається відразу після танення снігу, в кінці березня або початку квітня. Процес укладання бруківки зручно проводити в суху погоду. Роботи виконуються все літо й осінь аж до листопадових заморозків.

Терміни виконання замовлення під ключ залежать не тільки від погодних умов, але і від ряду інших факторів:

 • Складнощі "пирога" підстави.
 • Схеми укладання.
 • Кількості кутів повороту, що вимагають підгонки бруківки.

Зазвичай за робочий день бригада встановлює до 100 пог. метрів бортового каменю або викладає до 60 кв. метрів бруківки на готову підставу.

Компанії Гарантспецбуд ЛТД ви можете довірити будь-які роботи з благоустрою Вашої присадибної ділянки. Наші фахівці мають великий досвід і відповідні знання, які дозволяють гарантувати високу якість всіх робіт. Працюємо з проєктами будь-якої складності, як у Львові, так і за його межами. Замовити розрахунок кошторису на монтаж тротуарної плитки можна телефоном 099 140 08 13

Часті запитання

1️⃣ В який момент краще проводити роботи з благоустрою території?

Укладання бруківки повинно проводитися після прокладання всіх комунікацій - дренажу, зливової каналізації, автоматичного поливу, але до робіт з влаштування газону.

2️⃣ Чи можна закупити матеріали самостійно?

Ви можете не замовляти роботи під ключ і придбати матеріали самостійно, але ми закуповуємо бруківку за найбільш вигідною ціною за 1 м². А також надаємо додаткові знижки на плитку від 10%

3️⃣ Вноситься попередня оплата?

Так, ми працюємо з передоплатою 50%.

4️⃣ На який термін надається гарантія?

Термін гарантії прописується в договорі й становить 2 роки.

TOP