Види та призначення бруківки.

1. Бруківка товщ. 4 см використовується для будівництва пішохідних доріжок, тротуарів, велосипедних доріг, паркових алей, тротуарів, які знаходяться біля будинків. Також можна використовувати як будівельний матеріал для сходів, терас, під'їздів до гаражів на приватних територіях. На таку поверхню не можна надавати більші навантаження, ніж ті, які відповідають руху особистих транспортних засобів (до 2,5 т.). Цей вид бруківки дуже рідко використовують в будівництві.

 2. Бруківку товщ. 6 см використовують для будівництва пішохідних доріжок, велосипедних доріг, тротуарів, паркових алей, тротуарів, що знаходяться біля будинків, під'їздів до гаражів на приватних територіях, а також складських майданчиків, стоянок, внутрішніх селищних доріг та локальних доріг для транспортних засобів з загальною масою не більше 25 т.

 3. Бруківку товщ. 8 см найчастіше використовують для будівництва  стоянок, доріг, складських майданчиків, а також усюди де є автомобільний рух вантажних автомобілів із масою понад 25 т. Для такого типу поверхні рекомендується шар фундаменту товщиною  мінімум 60 см. Для фундаменту бажано використовувати щебінь з зернистістю 0 - 70 мм, оскільки такий більше підходить для великих навантажень. Зернистість підсипки з піщано-щебеневої суміші або цементно-піщаної суміші(1:3)  не повинна перевищувати 0 - 7 мм.

 Детальніше про види бруківки https://magik.lviv.ua/vudu-brukivku/

 

TOP